Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо формування податкового кредиту на підставі тимчасових митних декларацій, Міністерство доходів і зборів України

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 29.01.2013  № 1387/6/15-3115
 • Щодо формування податкового кредиту на підставі тимчасових митних декларацій

  <...>

  Відповідно до пункту 198.1 статті 198 Податкового кодексу України( 2755-17 ) (далі — ПКУ) право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає у разі здійснення операцій з:

  • придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг;

  • придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів, у тому числі при їх ввезенні на митну територію України.

  У разі ввезення товарів на митну територію України датою виникнення податкових зобов'язань є дата подання митної декларації( z0374-12 ) для митного оформлення (пункт 187.8 статті 187 ПКУ( 2755-17 )).

  Для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою виникнення права на віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов'язаннями згідно з пунктом 187.8 статті 187 ПКУ( 2755-17 ).

  Згідно з пунктом 1 статті 248 глави 39 Митного кодексу України( 4495в-17 ) (далі — МКУ) митне оформлення розпочинається з моменту подання митному органу декларантом або уповноваженою ним особою митної декларації( z0374-12 ) або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та документів, необхідних для митного оформлення, а в разі електронного декларування — з моменту отримання митним органом від декларанта або уповноваженої ним особи електронної митної декларації або електронного документа, який відповідно до законодавства замінює митну декларацію.

  Якщо декларант або уповноважена ним особа не володіє точними відомостями про характеристики товарів, необхідні для заповнення митної декларації( z0374-12 ) у звичайному порядку, вона може подати митному органу тимчасову митну декларацію на такі товари за умови, що вона містить дані, достатні для поміщення їх у заявлений митний режим, та під зобов'язання про подання додаткової декларації у строк не більше 45 днів з дати оформлення тимчасової митної декларації (пункт 1 статті 260 глави 39 МКУ( 4495в-17 )).

  Відповідно до пункту 201.12 статті 201 ПКУ( 2755-17 ) у разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається митна декларація( z0374-12 ), оформлена відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку.

  Враховуючи зазначене, у разі здійснення операцій із ввезення на митну територію України товарів формування податкового кредиту з податку на додану вартість проводиться на підставі митної декларації( z0374-12 ) (в тому числі тимчасової), оформленої відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку (за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту).

  Заступник Голови

  А. Ігнатов


   

  Щодо формування податкового кредиту на підставі тимчасових ..., автор —
  Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}