Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про введення в дію форми «Зведений звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці», Н

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

НАКАЗ

 • 15.11.2012  № 41-а
 • Про введення в дію форми «Зведений звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці»

  На виконання пункту 2.5 Інструкції щодо заповнення форми звітності 9-НКРЕ (квартальна) «Звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці»( z1800-12 ), затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 4 жовтня 2012 року № 1257( z1791-12 ) та з метою забезпечення контролю за надходженнями до державного бюджету, НАКАЗУЮ:

  1. Ввести в дію форму «Зведений звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці» та інструкцію щодо її заповнення, згідно з додатками 1 і 2.

  2. Контроль за виконанням наказу покласти на Члена Комісії Теличка Костянтина Івановича.

  Голова Комісії

  С. Тітенко

  Додаток 1 до наказу НКРЕ 15.11.2012 № 41-а

  ЗВЕДЕНИЙ ЗВІТ про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці за ____________ квартал 20__ року

  ___________________________________________________________________________ (назва області)

  Назва ліцензіата

  ЄДРПО (Індифікаційний код)

  Вид діяльності

  ВИРОБНИЦТВО

  ПЕРЕДАЧА

  ПОСТАЧАННЯ

  РАЗОМ

 • номер ліцензії
 • період
 • за квартал
 • Накопичувальним підсумком з початку року

 • за квартал
 • накопичувальним підсумком з початку року
 • за квартал
 • накопичувальним підсумком з початку року
 • за квартал
 • накопичувальним підсумком з початку року
 • показник
 • А

  АА

  Б

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

  Усього:

  На початок звітного періоду (борг (-) або переплата (+))

   

  Нараховано

   

  Сплачено

   

  На кінець звітного періоду (борг (-) або переплата (+)) переплата (+))

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 • у тому числі боржники:
 •  

   

   

  На початок звітного періоду (борг (-) або переплата (+))

   

   

   

   

   

   

   

   

  Нараховано

   

   

   

   

   

   

   

   

  Сплачено

   

   

   

   

   

   

   

   

  На кінець звітного періоду (борг (-) або переплата (+)) переплата (+))

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  На початок звітного періоду (борг (-) або переплата (+))

   

   

   

   

   

   

   

   

  Нараховано

   

   

   

   

   

   

   

   

  Сплачено

   

   

   

   

   

   

   

   

  На кінець звітного періоду (борг (-) або переплата (+)) переплата (+))

   

   

   

   

   

   

   

   

  ____ ______________ 20___ року

  Керівник територіального підрозділу

  ____________ (підпис)

  ____________________ (ініціали, прізвище)

  Виконавець

  ____________ (підпис)

  ____________________ (ініціали, прізвище)

  Телефон:________________

  Факс:____________

  Електронна пошта:________________

  Додаток 2 до наказу НКРЕ 15.11.2012 № 41-а

  ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми «Зведений звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці»

  1. Загальні положення

  Інструкція щодо заповнення форми «Зведений звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці» (далі — форма) розроблена для територіальних підрозділів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики у відповідному регіоні (далі — територіальні підрозділи НКРЕ). Вона визначає порядок заповнення форми та терміни подання її до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі — НКРЕ).

  2. Порядок та терміни надання інформації

  Зведений звіт (Додаток 1) подають територіальні підрозділи НКРЕ (далі — ТП НКРЕ) щоквартально (до 1 числа третього місяця, звітного періоду) на паперових носіях та електронною поштою до фінансово-економічного відділу управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності НКРЕ відповідно до Інструкції щодо заповнення форми відомчої статистичної звітності № 9-НКРЕ (квартальна) «Звіт про сплату поточної плати за ліцензії на здійснення господарської діяльності в електро- та теплоенергетиці»( z1800-12 ), затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 4 жовтня 2012 року № 1257( z1791-12 ).

  3. Пояснення щодо заповнення форми

  3.1. У рядку «УСЬОГО: На початок звітного періоду (борг (-) або переплата (+))» наводиться борг або переплата на початок звітного періоду з відповідним знаком, що утворилась на кінець попереднього звітного періоду (рядок 4), за ліцензію з виробництва електричної (електричної та теплової) енергії (графа 1), з передачі електричної (електричної та теплової) енергії (графа 3), з постачання електричної (електричної та теплової) енергії (графа 5) та разом з усіх видів діяльності (графа 7).

  3.2 У рядку "УСЬОГО: Нараховано" наводиться сума коштів, що належать до сплати за звітний квартал відповідно до постанови НКРЕ разом за всіма ліцензіатами, які мають ліцензії на здійснення ліцензованої діяльності у відповідній області України, за ліцензії з виробництва електричної (електричної та теплової) енергії (графа 1), з передачі електричної (електричної та теплової) (електричної та теплової) енергії (графа 3), з постачання електричної енергії (графа 5) та разом з усіх видів діяльності (графа 7).

  3.3. У рядку "УСЬОГО: Сплачено" наводиться сума коштів, які сплачені усіма ліцензіатами, які мають ліцензії на здійснення ліцензованої діяльності у відповідній області України, за звітний квартал відповідно до вказаних у рядку 4 платіжних доручень за ліцензії з виробництва електричної (електричної та теплової) енергії (графа 1), з передачі електричної (електричної та теплової) (електричної та теплової) енергії (графа 3), з постачання електричної (електричної та теплової) енергії (графа 5) та разом з усіх видів діяльності (графа 7).

  3.4. У рядку "УСЬОГО: Борг (-) або переплата (+)" наводиться різниця між сумою коштів, що належать до сплати (рядок "УСЬОГО: Нараховано"), та сумою коштів, які сплачені ліцензіатами (рядок "УСЬОГО: Сплачено") за ліцензії з виробництва електричної (електричної та теплової) енергії (графа 1), з передачі електричної (електричної та теплової) (електричної та теплової) енергії (графа 3), з постачання електричної (електричної та теплової) енергії (графа 5) та разом з усіх видів діяльності (графа 7).

  3.5. У рядку «у тому числі боржники» зазначаються дані, вказані у пунктах 3.1, 3.2, 3.3, 3.4 окремо за кожним ліцензіатом, який має борг із сплати поточної плати. Необхідно також вказати в примітках причину виникнення боргу.

  3.6. Усі дані, вказані у пунктах 3.1.-3.4., наводяться також накопичувальним підсумком з початку календарного року (графи 2, 4, 6, 8).

  3.7. Форма підписується керівником ТП НКРЕ та безпосереднім виконавцем і скріплюється печаткою.

  Начальник управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності — головний бухгалтер

  О. Шилова


   

  Про введення в дію форми «Зведений звіт про сплату ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы