Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспор

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 31 жовтня 2012 р. № 1071 Київ

Про внесення змін до Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів( 1031-2005-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2005 р. № 1031 (Офіційний вісник України, 2005 р., № 43, ст. 2716; 2010 р., № 7, ст. 341), зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2012 р. № 1071

ЗМІНИ, що вносяться до Порядку визначення товарів, що ввозяться на митну територію України для використання у промисловому виробництві моторних транспортних засобів( 1031-2005-п )

1. Пункт 2 викласти в такій редакції:

"2. Для визначення товарів згідно з пунктом 1 цього Порядку підприємство з виробничими потужностями, яке забезпечує промислове виробництво моторних транспортних засобів з обов'язковим виконанням виробничих і технологічних операцій із зварювання (виготовлення методами нероз'ємного з'єднання), фарбування та складання кузова (кабіни), складання моторного транспортного засобу, проведення контрольного випробування виготовлених моторних транспортних засобів або виконує погоджену з Мінекономрозвитку програму створення протягом п'яти років потужностей, які необхідні для виконання відповідних виробничих і технологічних операцій, подає Мінекономрозвитку:

1) копію установчих документів;

2) завірену підписом керівника та печаткою підприємства довідку — характеристику підприємства із зазначенням основних техніко-економічних показників роботи підприємства за останні три роки;

3) інформацію про ступінь локалізації виробництва складових частин моторного транспортного засобу;

4) копію документа, який підтверджує право на виробництво моторних транспортних засобів певної марки, набуте на підставі зареєстрованого права інтелектуальної власності на торговельну марку (знак для товарів і послуг), або договору, що дає право на використання такої торговельної марки (знака для товарів і послуг) під час виробництва моторних транспортних засобів;

5) копію технічних умов на моторні транспортні засоби, заплановані для промислового виробництва;

6) завірені підписом керівника та печаткою підприємства відомості про систему управління якістю виробництва на підприємстві згідно з вимогами національних стандартів та інших нормативних документів;

7) копію документа, що підтверджує право власності підприємства або оренди ним виробничих приміщень і обладнання;

8) завірені підписом керівника та печаткою підприємства відомості про наявність на підприємстві власного або орендованого обладнання, введеного в експлуатацію, необхідного для проведення робіт із зварювання та фарбування кузова (кабіни), складальних операцій та контрольного випробування виготовлених транспортних засобів.

У разі виконання погодженої з Мінекономрозвитку програми створення протягом п'яти років потужностей, які необхідні для виконання відповідних виробничих і технологічних операцій, підприємство подає копію такої програми;

9) копію сертифіката відповідності моторних транспортних засобів, для промислового виробництва яких підприємство планує ввозити товари;

10) копію свідоцтва про присвоєння міжнародного ідентифікаційного коду виробника дорожніх транспортних засобів (WMI);

 • 11) перелік товарів, необхідних для промислового виробництва моторних транспортних засобів.".
 • 2. Доповнити Порядок( 1031-2005-п ) пунктом 2-1 такого змісту:

  "2-1. Підприємство з виробництва комплектувальних виробів, що використовуються у промисловому виробництві моторних транспортних засобів, подає Мінекономрозвитку разом з документами, зазначеними у підпунктах 1, 2, 6, 7 і 11 пункту 2 цього Порядку:

  1) погоджений з підприємством — виробником моторних транспортних засобів комплект документації на виготовлення комплектувальних виробів до моторних транспортних засобів;

  2) копію договору з підприємством — виробником моторних транспортних засобів на постачання комплектувальних виробів, що використовуються у промисловому виробництві таких засобів;

  3) копію технічних умов на комплектувальні вироби, для виготовлення яких підприємство планує ввозити товари на підставі укладеного договору.

  Копії документів, зазначених у пунктах 2 і 2-1, повинні бути засвідчені в установленому порядку керівником підприємства.".

  3. У пункті 3 слова "Мінпромполітики", "Державній податковій адміністрації" замінити відповідно словами "Мінекономрозвитку", "ДПС".

  4. Пункти 5 і 6 викласти в такій редакції:

  "5. У разі виникнення потреби у внесенні змін до переліку підприємство подає Мінекономрозвитку засвідчені підписом керівника та печаткою підприємства новий перелік товарів, необхідних для промислового виробництва моторних транспортних засобів, та обґрунтування, що опрацьовуються з дотриманням вимог пункту 3 цього Порядку.

  Після затвердження такий перелік надсилається відповідним органам у строки та в порядку, що встановлені пунктами 3 і 4 цього Порядку.

  6. Підприємство інформує щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, Мінекономрозвитку, Держмитслужбу та ДПС про фактично ввезені за переліком товари та їх цільове використання за формою, встановленою Мінекономрозвитку за погодженням з Держмитслужбою.".

  5. Пункти 7, 8 виключити.

  6. У додатку до Порядку( 1031-2005-п ) слова "Заступник Міністра промислової політики України" замінити словами "Міністерство економічного розвитку і торгівлі".


   

  Про внесення змін до Порядку визначення товарів, що ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}