Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортов

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 17 жовтня 2012 р. № 954 Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, що додається.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 954

ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Компенсація Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням" (далі — бюджетні кошти).

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Міненерговугілля.

2. Бюджетні кошти виділяються для компенсації Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі імпортованого природного газу та його реалізації суб'єктам господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, в межах суми 3900000 тис. гривень, визначеної у додатку 3 до Закону України( 4282-17 ) "Про Державний бюджет України на 2012 рік" .

3. Компенсація надається на підставі договорів про постачання у 2012 році імпортованого природного газу для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, укладених між Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та суб'єктами господарювання для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням, із зазначенням помісячних обсягів постачання та розрахунку суми компенсації.

Сума компенсації різниці між цінами закупівлі та реалізації 1 тис. куб. метрів природного газу обчислюється за формулою

К = Цзс — Цр,

 • де К — сума компенсації різниці між цінами на природний газ за 1 тис. куб. метрів;
 • Цзс — середньозважена ціна закупівлі імпортованого природного газу (без урахування податку на додану вартість та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ), визначена згідно з додатком 2;

  Цр — визначена у договорі між Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" та суб'єктами господарювання ціна реалізації імпортованого природного газу (без податку на додану вартість та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ) для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням.

  Розрахунок загальної суми компенсації різниці між цінами не повинен перевищувати 3900000 тис. гривень.

  4. Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" на підставі актів приймання-передачі у 2012 році природного газу суб'єктами господарювання, що виробляють теплову енергію, яка споживається населенням, складає реєстр договорів за формою згідно з додатком 1 і на підставі реєстру здійснює розрахунок сум компенсації, який разом з реєстром подає Міненерговугіллю.

  5. Міненерговугілля затверджує суму компенсації у 2012 році та подає Казначейству розрахунок суми компенсації за формою згідно з додатком 3 .

  6. Міненерговугілля перераховує асигнування в день їх надходження на поточні банківські рахунки Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

  7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку отриманих оборотних і необоротних активів, відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій з використання бюджетних коштів, складення та подання звітів про виконання паспортів бюджетних програм (у тому числі щодо результативних показників) та фінансової і бюджетної звітності, контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

  8. У разі коли суб'єкти господарювання здійснюють постачання теплової енергії різним категоріям споживачів, обсяг природного газу, використаний для виробництва такої енергії, визначається згідно з Методикою визначення обсягів природного газу, які використовуються для виробництва теплової енергії для населення в разі, якщо суб'єкти господарювання здійснюють постачання теплової енергії різним категоріям споживачів( z0671-10 ), затвердженою наказом Мінпаливенерго від 15 липня 2010 р. № 288.

  Додаток 1 до Порядку

  РЕЄСТР договорів про постачання у 2012 році суб'єктам господарювання імпортованого природного газу для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням (__________________ 2012 р.) (місяць)

  Назва адміністративно-територіальної одиниці

  Номер договору

  Код згідно з ЄДРПОУ

  Найменування суб'єкта господарювання

  Фактично використаний обсяг, тис. куб. метрів

  Голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

  ________________ (підпис)

  _______________________ (ініціали та прізвище)

  Додаток 2 до Порядку

  ДОВІДКА-РОЗРАХУНОК середньозваженої ціни закупівлі імпортованого природного газу за ______________________________________ 2012 р. (місяць, за який розраховується сума компенсації)

  Найменування показника

  Імпортований природний газ

 • обсяг, тис. куб. метрів
 • ціна згідно з договором закупівлі (без податку на додану вартість), гривень/ тис. куб. метрів
 • загальна вартість (без податку на додану вартість), гривень
 • Залишок природного газу станом на початок місяця

  Надійшло природного газу протягом місяця

  Разом

  Х

  Середньозважена ціна закупівлі імпортованого природного газу*

  __________ * Розраховується шляхом ділення сумарної вартості залишку природного газу на початок звітного місяця і вартості одержаного у звітному місяці природного газу на сумарну кількість об'ємів природного газу на початок звітного місяця і одержаних об'ємів природного газу у звітному місяці.

  Голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

  ________________ (підпис)

  _________________________ (ініціали та прізвище)

  Головний бухгалтер Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

  ________________ (підпис)

  _________________________ (ініціали та прізвище)

  Додаток 3 до Порядку

  ЗАТВЕРДЖУЮ Міністр енергетики та вугільної промисловості ______ _______________ (підпис) (ініціали та прізвище)

  РОЗРАХУНОК суми компенсації у 2012 році різниці між цінами закупівлі та реалізації імпортованого природного газу, що використовується для виробництва теплової енергії, яка споживається населенням (_________________ 2012 р.) (місяць)

  Обсяг реалізованого природного газу, тис. куб. метрів

  Сума часткової компенсації (без податку на додану вартість та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ), гривень за 1 тис. куб. метрів

  Сума компенсації у 2012 році, тис. гривень (обсяг реалізованого природного газу помножений на суму часткової компенсації)

  1

  2

  3

  Голова правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

  ________________ (підпис)


   

  передбачених у державному бюджеті для компенсації Національній ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы