Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

пов’язаних з фінансуванням виконання Інвестиційної програми на 2012 рік, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

 • 23.08.2012  № 1141
 • Про використання ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" коштів кредитної лінії на реалізацію заходів, пов’язаних з фінансуванням виконання Інвестиційної програми на 2012 рік

  Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" ( 575/97-ВР ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Погодитись з пропозицією ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" щодо залучення кредитних коштів у сумі 33334 тис. грн для фінансування заходів Інвестиційної програми ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" на 2012 рік, а саме реконструкція ПС 110 кВ "Кілія", джерелом фінансування якої відповідно до додатку 2 до постанови НКРЕ від 23.12.2011 № 48( v0048862-11 ) "Про встановлення тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" було визначено "Кредитні кошти" в сумі 33334 тис. грн (без ПДВ).

  2. Відшкодування ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" витрат з повернення основної суми кредиту, зазначеного в пункті 1, здійснюватиметься відповідно до Процедури встановлення або перегляду тарифів для ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом ( v0801227-01 ) (далі — Процедура), затвердженої постановою НКРЕ від 01.08.2001 № 801, після фактичного отримання кредиту рівними частинами протягом 2013 — 2015 років шляхом їх включення до розрахункового обсягу прибутку, що враховується у структурі відповідних тарифів ВАТ "ЕК "Одесаобленерго".

  Витрати з повернення основної суми кредиту включаються до структури тарифу до розділу "Витрати з прибутку" у складі статті "Інші цілі".

  3. Відшкодування ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" витрат, пов'язаних з обслуговуванням кредиту, зазначеного в пункті 1, здійснюватиметься після фактичного отримання першого траншу кредиту з урахуванням узгодженого ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" з Банком-кредитором графіку отримання кредитних коштів відповідно до Процедури ( v0801227-01 ) шляхом їх включення до відповідних тарифів ВАТ "ЕК "Одесаобленерго".

  Витрати, пов'язані з обслуговуванням кредиту, включаються до структури тарифу у складі статті "Фінансові витрати".

  Сума витрат, пов'язаних з обслуговуванням кредиту, визначається виходячи з того, що повернення основної суми кредиту здійснюється щомісячно рівними частинами. При цьому граничний розмір відшкодування відсоткової ставки за користування кредитом дорівнює обліковій ставці Національного банку України на дату прийняття цієї постанови.

  Голова Комісії

  С. Тітенко


   

  пов’язаних з фінансуванням виконання Інвестиційної ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 12. Отзывов пользователей: 5.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}