Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

250 українських родин ризикнули взяти у держави кредит на «доступне житло»

250 українських родин ризикнули взяти у держави кредит на «доступне житло»

На сьогоднішній день по соцпрограмі президента Віктора Януковича «доступне житло» було укладено 250 договорів. При цьому лише за останній тиждень їхня кількість збільшилася на 44 одиниці, повідомили У Мінрегіонбуді.

За даними відомства, надані кредити профінансовані банками в обсязі 59,9 млн грн, передає ТСН з посиланням на Gazeta.ua.

«У столиці з моменту старту програми укладено вже 86 договорів та надано стільки ж кредитів. За минулий тиждень нові договори уклали з 19 киянами та ще стільком же видали кредити. Бажання поліпшити житлові умови висловили 1366 жителів столиці», — зазначено в повідомленні Мінрегіону.

Кількість укладених договорів у розрізі регіонів виглядає так: Київ — 86; Севастополь — 8; Харківська область — 21; Сумська область — 20; Полтавська область — 15; Хмельницька область — 13; Вінницька область — 12; Чернігівська область — 11; Волинська, Закарпатська, Львівська, Одеська, Рівненська та Черкаська області — по 6; Івано—Франківська, Житомирська та Запорізька області — по 1 договору.

На 17 серпня не укладено жодного договору та не видано жодного кредиту на Кіровоградщині, Луганщині, Тернопільщині.

Нагадаємо, на думку керівника Українського банківського порталу Олексія Лупоносова, купівля квартири через програму державного кредитування «Доступне житло» є дуже ризикованою, оскільки держава не надає ніяких гарантій, що буде продовжувати компенсовувати кредитну ставку 10—15 років.250 українських родин ризикнули взяти у держави кредит ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}