Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 12.04.2012  № 178
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 квітня 2012 р. за № 549/20862

  Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія"

  Відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія" ( 227-2011-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року № 227, НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити вартість одного ліжко-дня перебування дитини в державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" у сумі 202 (двісті дві) грн. 65 коп. для путівок, які будуть придбані за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 2501450 "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ "Артек" і ДЦ "Молода гвардія", та вартість путівки 4255 (чотири тисячі двісті п’ятдесят п’ять) грн. 65 коп.

  2. Департаменту сімейної політики (Жуковська Г. Г.) та Фінансовому департаменту (Клименко А. А.) під час затвердження розподілу путівок на оздоровлення дітей у державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" керуватись пунктом 1 цього наказу.

  3. Департаменту сімейної політики (Жуковська Г. Г.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики від 24 січня 2012 № 31 "Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія".

  5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Л. Дроздову.

  6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Віце-прем’єр-міністр України — Міністр

  С. Тігіпко


   

  Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}