Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Порядку координації діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових формувань, підприємств, вияв

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 14.12.2012  № 729
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 січня 2013 р. за № 66/22598

  Про внесення змін до Порядку координації діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових формувань, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності з питань запобігання, виявлення та усунення наслідків несанкціонованих дій щодо державних інформаційних ресурсів в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах

  Відповідно до пунктів 4 та 5 Порядку взаємодії органів виконавчої влади з питань захисту державних інформаційних ресурсів в інформаційних та телекомунікаційних системах( 1772-2002-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 року № 1772, НАКАЗУЮ:

  1. Внести до Порядку координації діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, військових формувань, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності з питань запобігання, виявлення та усунення наслідків несанкціонованих дій щодо державних інформаційних ресурсів в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах( z0603-08 ), затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 10 червня 2008 року № 94, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 липня 2008 року за № 603/15294, такі зміни:

  1.1. В абзаці четвертому пункту 2 слова «Департамент з питань захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» замінити словами «уповноважений структурний підрозділ».

  1.2. У додатку 2 до Порядку( z0603-08 ) цифри та слова «01034, м. Київ, вул. Паторжинського, 5/7» замінити словами та цифрами «вул. Солом’янська, 13, м. Київ, 03680».

  2. Департаменту спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  В. о. Голови Служби

  О. Г. Цуркан


   

  Про внесення змін до Порядку координації діяльності ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}