Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до деяких постанов правління Фонду, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ПОСТАНОВА

 • 03.04.2012  № 23
 • Про внесення змін до деяких постанов правління Фонду

  У зв'язку з необхідністю врегулювання питання роботи постійних комісій правління Фонду та з метою забезпечення ефективності роботи правління Фонду правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Внести зміни до постанов правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 5 червня 2001 року № 8( v0008598-01 ) "Про затвердження Регламенту правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності", від 18.04.2003 № 15( v0015598-03 ) "Про черговість сторін, від яких обирається голова правління Фонду" згідно Додатка до цієї постанови.

  2. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

  Голова правління

  В. М. Коломієць

  Додаток до постанови правління Фонду 03.04.2012 № 23

  Зміни до деяких постанов правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

  1. До постанови правління Фонду від 5 червня 2001 року № 8 "Про затвердження Регламенту правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності"( v0008598-01 ) внести наступні зміни:

  - в пунктах 1.2, 9.2 слова "народженням та" виключити;

  - абзац другий пункту 1.3 викласти в такій редакції:

  "У разі якщо під час виникнення стихійного лиха, техногенної катастрофи, епідемії, епізоотії, при потребі вирішення кадрових питань (звільнення) виникає термінова необхідність прийняття рішення правлінням Фонду у період між його засіданнями, таке рішення може прийматися шляхом опитування членів правління Фонду з обов'язковим наступним інформуванням про прийняте (відхилене) рішення членів правління Фонду на найближчому засіданні правління Фонду";

  - в абзаці шостому пункту 10.1 після слова "стрічку" доповнити словами "(або в електронному форматі з подальшим записом на відповідний носій)".

  2. В преамбулі та пункті 4 постанови правління Фонду від 18.04.2003 № 15 "Про черговість сторін, від яких обирається голова правління Фонду" ( v0015598-03 ) слова "народженням та" виключити.

  Начальник юридичного управління

  К. Ю. Карєв


   

  Про внесення змін до деяких постанов правління Фонду, ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}