Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Рідко ми вимовляємо слова подяки за надану допомогу. ... → Написать отзыв для «Адвокат Дмитрий Зенкин»

Отзыв от Дмитро Олександрович | 05:26, 19.10.2016г.
[Все отзывы о «Адвокат Дмитрий Зенкин»] [страница пользователя]

Рідко ми вимовляємо слова подяки за надану допомогу. Найчастіше сприймаємо як належне допомогу педагога, продавця, лікаря, юриста. Це добре!
Значить, поступово звикаємо до того, що люди повинні робити тільки добрі вчинки - йдемо в ЄС, одним словом! Стаємо більш відкритими і порядними! Тому саме сьогодні хочу сказати величезне спасибі юристу Дмитру Олександровичу, який зміг повернути мені родину. Адже для будь-якої людини сімейні стосунки - її фортеця, і якщо у фундаменті виникає тріщина, самостійно відремонтувати занедбану будівлю надто важко.
Без допомоги кваліфікованого спеціаліста можна наробити тільки лиха. Так і в моєму випадку, знаючий спеціаліст вчасно прийшов на допомогу. Саме Дмитро Зенкін зміг безболісно розрулити нашу ситуацію, яка ось-ось розвалилася б. Спасибі!
← Предыдущий отзыв
Следующий отзыв →

Комментарий от «Адвокат Дмитрий Зенкин»

Щиро вдячний за добрі слова про мою роботу.

Звичайно ж, якщо переді мною постає питання: розлучення чи збереження шлюбу, в першу чергу, виконаю все можливе, щоб родина жила разом, позбувшись непорозумінь. На превеликий жаль, сучасні молоді родини на своєму шляху часто зустрічають матеріальні перешкоди, що тягнуть за собою безліч подібних негараздів. Якщо розібратись в проблемі і вчасто знайти причину непорозуміння, можна обійтись і без розриву сімейних стосунків.

Я зичу вам тільки тепла і добробуту!

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы