Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Хочу подякувати Світлані за вичерпну консультацію по моєму питанню → Написать отзыв для «Светлана Приймак»

Отзыв от Шевченко Софія Олексіївна | 12:44, 16.03.2019г.
[Все отзывы о «Светлана Приймак»] [страница пользователя]

Цим відгуком хочу висловити слова вдячності та поваги юристові Світлані Приймак, підтримати її діяльність. Людина на своєму місці - це, коли працюючи, не думаєш тільки про матеріальне благополуччя, а й, в першу чергу, про те, яку користь ти приносиш іншим.
Високі матерії, скажете?
А ось і ні. Я зіткнулася в своєму житті, правда не в кращій ситуації, з людиною, яка робить свою роботу, приносячи впевненість навколишнім в завтрашньому благополуччі, людиною, яка залюбки консультує на цьому сайті багато років не отримуючи за це жодної копійки. І хочу їй, моєму адвокату та другу- Світлані Приймак, сказати величезне спасибі за надані юридичні послуги, за допомогу та рекомендації від всіх відвідувачій сайту advising!
Правда, в моєму випадку формальними послугами допомогу юриста не назвеш.

Світлана Михайлівна запропонувала всі можливі і, як мені раніше здавалося, неможливі, варіанти вирішення моєї "незручної" ситуації. Спасибі величезне ще раз за надану юридичну допомогу від мене та усіх, хто отримав консультацію на цьому прекрасному сайті!
← Предыдущий отзыв
Следующий отзыв →

Комментарий от «Светлана Приймак»

Софія, щиро Вам вдячна за такі приємні, щирі слова та, звісно, затрачений час на написання позитивного відгуку. Ваші відгуки для мене дуже важливі, приємні і дають стимул рухатися вперед - працювати ще краще!

Саме завдяки таким як Ви, у мене є стимул допомагати людям, консультувати та давати рекомендації, писати статті.

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы