Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вперше за 20 років англійські фани не хочуть їхати на Євро-2012

Вперше за 20 років англійські фани не хочуть їхати на Євро-2012

ЄВРО-2012. Вперше за останні 20 років Футбольної асоціації Англії не вдалося продати всі свої квитки на великий турнір з участю своєї команди, передає УНІАН.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на англійське видання Mirror, англійські уболівальники не хочуть купувати квитки на матчі групового етапу Євро-2012 з участю своєї національної збірної. Як відомо, на груповій стадії турніру англійці два матчі проведуть у Донецьку і один — у Києві.

Футбольна асоціація Англії одержала 23 тисячі квитків для продажу в лютому на три групові матчі, але лише 7500 було продано вчасно. Вперше за 20 років збірній не вдалося продати всі свої квитки на великий турнір.

На думку видання, головна причина цього — невдала гра англійців на Чемпіонаті світу в ПАР. Уболівальники не вірять в успіх своєї команди на Євро-2012. Крім того, багато хто боїться їхати в Україну через проблеми з транспортом і розміщенням.

Тисячі вільних квитків повернулися до УЄФА, яка пропонуватиме їх суперникам збірної Англії. «Ми одержали більше квитків на Євро-2012, ніж було на чемпіонаті світу, але, схоже, в Україну і Польщу поїде приблизно така ж кількість прихильників, скільки їздило до Південної Африки», — сказав представник англійській федерації.

Як відомо, збірна Англії на груповому етапі Євро-2012 зіграє в одній групі з українською командою. Матч між ними відбудеться 19 червня у Донецьку.Вперше за 20 років англійські фани не хочуть їхати ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}