Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Віктор ЧАНОВ: «Теперішнє київське «Динамо» треба розігнати»

Віктор ЧАНОВ: «Теперішнє київське «Динамо» треба розігнати»

ФУТБОЛ. Теперішнє київське «Динамо» треба розігнати і створити нову команду. Таку думку висловив воротар «Динамо» 80-х років минулого століття Віктор Чанов, передає ТСН.

— Це просто потворна поведінка гравців. І Хачеріді, і Алмейда підставили команду.

— Адже там і Алієв ще відзначився.

— Алієв — специфічний гравець. І коли він намагався силою підняти суперника — це вже перебір. Ці дворові розбирання нікому не потрібні. Це не красить ні клуб, ні команду. «Динамо» — це бренд, який знають у всьому світі, за яким стежать. І опускати цей бренд нижче плінтуса — недозволено. А саме це зараз і відбувається. «Динамо» — це не дворова команда. Не можна таких гравців тримати в київському клубі. Їх потрібно було або перевиховувати раніше, або продавати зараз.

— Ви звернули увагу, як низько впав рівень «породи», футбольної і чоловічої, гравців «Динамо»?

— Погоджуся, що рівень культури — людської та футбольної — дуже низький. Культура — це слово в середу було відсутнє на полі. Я не бачу перспектив у цієї команди. Боляче і прикро дивитися на нинішнє «Динамо». У них немає запасу міцності, немає стабільності і класу. Один матч проведуть на хорошому рівні, а наступні три провалять.

— Дивно, але при цьому «Динамо» лідирує в чемпіонаті Україні.

— Хай гра команди не радує, але статистика — річ уперта. При цьому і «Металіст», і «Шахтар» зараз за рівнем гри перевершують «Динамо». Перше місце під дуже великим питанням. І щоб його утримати — потрібно докорінно міняти склад.

— Але ж Ігор Суркіс славиться прихильністю до гравців. Чи здатний він виступити локомотивом чистки?

— Якщо він захоче провести чистку складу — він це зробить. Тут все залежить від бажання президента клубу.Віктор ЧАНОВ: «Теперішнє київське «Динамо» треба розігнати», автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}