Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вчені довели, що чоловіки не вимруть ще 5 мільйонів років

Вчені довели, що чоловіки не вимруть ще 5 мільйонів років

ДОСЛІДЖЕННЯ. До такого висновку в ході новітніх робіт прийшли вчені з американського Інституту медико-біологічних досліджень (штат Массачусетс), передає ТСН з посиланням на Вести.

Висновок про неминуче зникнення чоловіків був зроблений на початку минулого десятиліття серед фахівців, що вивчали унікальну Y-хромосому. Вона присутня лише в чоловічому організмі і відповідає за народження хлопчиків.

Як виявилося, на момент появи Homo sapiens Y-хромосома мала 1400 генів. Однак у сучасних чоловіків вона має лише 45 генів.

Згідно зі здійсненими у 2003 році підрахунками фахівців, чоловікові залишилося проіснувати як біологічного виду від 100 000 до 5 мільйонів років в залежності від швидкості подальшого зникнення генів в даній хромосомі.

Причиною швидкого розкладання Y-хромосоми вчені назвали її високу уразливість до змін зовнішнього середовища.

Але зараз американські вчені спростували дані висновки. Вивчивши динаміку біологічного розвитку мавп і людини, вони прийшли до висновку, що подія скорочення кількості генів в складі Y-хромосоми не впливає на її функції і стійкість.

Більше того, науковий колектив інституту зробив висновок про те, що історико-біологічний процес розкладання Y-хромосоми вже припинився.

«Вона не зникне, феномен втрати нею генів припинився, — заявила керівник робіт професор Дженніфер Хьюз. — Ті гени, які в ній перебувають зараз, так і залишаться в структурі хромосоми».

Раніше, японські вчені довели, що гени, успадковані мишами по батьківській лінії, істотно — приблизно на третину — скорочують тривалість життя ссавців.Вчені довели, що чоловіки не вимруть ще 5 мільйонів ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}