Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Українські колектори втрачають роботу

Українські колектори втрачають роботу

Через значне скорочення споживчого кредитування українські колектори стають безробітними.

"Оскільки нових прострочень дуже мало, ринок колекторських послуг постійно скорочується. На тлі зростання в рази в 2008 році, в останні роки цей ринок відчуває постійний спад. Притому, що кількість конкурентів постійно зростає", - розповів директор компанії "ЕОС Україна" Олексій Тесленко в інтерв’ю "Коментарям".

За прогнозами фахівця, відсутність великої кількості кредитів призведе до того, що в поточному році колекторські компанії почнуть закриватися або міняти профіль. Першими, вважає Тесленко, не витримають невеликі локальні компанії, не здатні витримати жорстку конкуренцію.

"Усі, хто зможе, перекваліфікуються у фінансові компанії і візьмуться шукати інвесторів. Решта перетворяться на юридичні фірми: будуть займатися тільки судовими стягненнями і надавати консультаційні послуги", - очікує експерт. За інформацією "Кредит-Рейтингу", на сьогодні ринок продажу проблемних кредитних портфелів банків колекторським компаніям залишається досить млявим.

За матеріалами КоментаріУкраїнські колектори втрачають роботу, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}