Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Києві створять найбільшу в Європі фан-зону для вболівальників Євро-2012

У Києві створять найбільшу в Європі фан-зону для вболівальників Євро-2012

ЄВРО-2012. Відбулося підписання угоди між Київською міською державною адміністрацією та генеральним оператором з облаштування і управління офіційною фан-зоною Турніру УЄФА ЄВРО 2012 ТОВ «Холідей Сервіс».

У церемонії підписання договору про співпрацю взяв участь заступник голови КМДА Анатолій Голубченко та представник офіційного оператора, координатор проекту Вілен Матвєєв.

«Київська фан-зона буде найбільшою не лише в Україні, а й у Європі, тож і відповідальність за її організацію надзвичайно велика. Для того, щоб робота з організації головного місця дислокації футбольних фанів була проведена якісно, ми провели конкурс, який виграло ТОВ «Холідей Сервіс». Це компанія, яка має великий досвід в організації та проведенні масових заходів. Тож тепер, спільними зусиллями, ми розпочнемо вже конкретну реалізацію наших задумів та вимог УЄФА стосовно майбутньої фан-зони Києва», — зауважив Анатолій Голубченко.

Він також додав, що підготовка офіційної фан-зони передбачає виконання комплексу заходів. Адже це не лише розробка цікавої розважальної програми для вболівальників, це і охорона правопорядку, низка комунальних питань, контроль за благоустроєм території та санітарним станом, забезпечення медичного патрулювання, рятувальних служб тощо. Усім цим напрямкам сьогодні столична влада приділяє максимум уваги.

Про деякі сюрпризи київської фан-зони, які чекають на гостей столиці, розповів представник офіційного оператора, координатор проекту Вілен Матвєєв: «Ми плануємо зробити безпрецедентний для України 3D-мапінг на будівлю КМДА. Сподіваємось, що це буде найбільший екран в Україні, що дасть змогу вболівальникам слідкувати за усіма деталями футбольного чемпіонату. Зараз над розробкою дозвільної програми, а також організаційних моментів працює спеціально створена робоча група з 25 осіб. До складу групи увійшли як вітчизняні, так і іноземні фахівці».

3D-мапінг — технологія, яка дозволяє проекціювати зображення на різноманітні поверхні.

Начальник Головного управління підготовки та проведення ЄВРО 2012 Тетяна Слишик поінформувала, що під час чемпіонату на території фан-зони працюватиме три великі екрани, на яких транслюватимуть усі матчі Турніру.

«У період проведення ЄВРО 2012 фан-зона вміщуватиме понад 70 тисяч уболівальників. Планується, що основні входи до неї будуть з боку Бессарабської площі та метро Хрещатик, також передбачені запасні виходи по всьому периметру фан-зони. На її території встановлять 3 великі екрани, один з яких буде розміром 140 кв. м., інші два — по 80 кв. м. Крім того, у фан-зоні встановлять 76 палаток, де вболівальники зможуть харчуватися. Невеликі павільйони будуть представлені і усіма спонсорами Турніру. Буде передбачена VIP-зона, а також місця, відведені для інвалідів і представників ЗМІ. Працюватиме фан-зона з 12 години дня до опівночі. Орієнтуватися гостям столиці у фан-зоні допомагатимуть 300 волонтерів», — розповіла Тетяна Слишик.

Вона додала, що для зручності вболівальників буде детально розписано розважальну програму, розклад трансляції матчів тощо.

Прес-служба Київської мiської державної адмiнiстрацiїУ Києві створять найбільшу в Європі фан-зону для вболівальників ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 13. Отзывов пользователей: 9.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}