Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Харкові скоєно напад на варту військової частини: є вбиті

У Харкові скоєно напад на варту військової частини: є вбиті

НАПАД. На варту військової частини N1451 у Харкові в четвер близько 4 години ранку скоєно озброєний напад. Одного із вартових — солдата строкової служби — було вбито ножем, двоє дістали ножові поранення, у тому числі начальник варти.

Вартові зуміли вчинити опір нападникам — одного із них було застрелено на місці, одного затримано — зараз він знаходиться у Дзержинському райвідділі Харкова. Про це кореспондентові УКРІНФОРМу розповіла начальник Центру громадських зв'язків ГУ МВСУ у Харківській області підполковник міліції Лариса Волкова.

«За першою версією, напад скоєно з метою заволодіння зброєю вартових. Вилучені ніж та обріз. Порушено кримінальну справу за статею «Вбивство». Здійснюється розслідування» — сказала вона.

Як уточнило агентству джерело у правоохоронних органах, нападники — колишні військові, вони застосовували зброю із збитими серійними номерами.

Щойно на місце події вилетів командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Онищенко.У Харкові скоєно напад на варту військової частини: ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}