Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Гонконгу арештували теплохода з 16 українцями

У Гонконгу арештували теплохода з 16 українцями

АРЕШТ. Міністерство закордонних справ України підтверджує інформацію про арешт у Гонконгу теплохода «Сахалін», на борту якого перебуває 16 українців.

Про це УКРІНФОРМу повідомив речник МЗС України Олександр Дикусаров.

«Судно арештовано 22 січня цього року у зв'язку із заборгованістю перед бункерувальною компанією (яка забезпечує судно заправкою, паливом, мастилом тощо). Екіпаж судна складається з 21 особи — 16 громадян України та 5 громадян Російської Федерації», — сказав він.

За словами дипломата, компанія-роботодавець також заборгувала екіпажу судна зарплату за період від 3 до 5 місяців. Усі члени екіпажу подали позов на компанію з вимогою виплатити заборгованість та забезпечити відправку моряків додому. «Зараз справою займається адвокат, наданий Міжнародною федерацією транспортників», — розповів Дикусаров.

Стан здоров'я членів екіпажу задовільний. Влада Гонконгу забезпечує їх харчами та питною водою. При цьому, як додав представник зовнішньополітичного відомства, екіпаж «Сахаліна» може вільно пересуватися містом та має змогу власним коштом повернутися до України.

За словами Дикусарова, посольство України в Китаї тримає ситуацію на контролі. «Надіслано відповідні запити до влади Гонконгу з метою з'ясування поточної ситуації та подальшої долі розгляду справи», — сказав він.У Гонконгу арештували теплохода з 16 українцями, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}