Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Білорусії доступ до Інтернету не обмежуватимуть

У Білорусії  доступ до Інтернету не обмежуватимуть

ОБМЕЖЕННЯ. Білорусь не обмежує доступ громадян до інтернет-ресурсів, у тому числі зарубіжних, а поширювана деякими ЗМІ інформація про введення відповідальності за відвідування іноземних сайтів не відповідає дійсності.

Про це йдеться у повідомленні, поширеному 5 січня Оперативно-аналітичним центром при президентові Білорусі (ОАЦ), повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на «БЕЛТА».

Згідно з повідомленням, введення з 6 січня 2012 року адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо використання національного сегмента мережі Інтернет спрямоване на реалізацію вимог указу президента N60 «Про заходи щодо вдосконалення використання національного сегмента мережі Інтернет» від 1 лютого 2010 року.

«Зміни покликані створити сприятливі умови для білоруських суб'єктів господарювання, забезпечити прозорість інтернет-торгівлі, захистити інтереси білоруських інтернет-користувачів від забороненої до поширення законодавством інформації (торгівля людьми, порнографічні матеріали, пропаганда насильства, жорстокості та ін.), створити умови для захисту честі та гідності», — підкреслює ОАЦ. У повідомленні також йдеться, що законодавство не перешкоджає діяльності білоруських суб'єктів господарювання щодо реалізації товарів, виконання робіт і надання послуг за межами Республіки Білорусь з використанням зарубіжних інтернет-ресурсів.

До адміністративної відповідальності, уточнили в ОАЦ, можуть притягуватися «тільки юридичні особи та індивідуальні підприємці Республіки Білорусь за здійснення на її території діяльності з реалізації товарів, виконання робіт і надання послуг із використанням інтернет-ресурсів, розташованих за межами національного сегмента мережі Інтернет».

Напередодні італійське видання La Stampa опублікувало статтю про введення в Білорусі обмежень на відвідування інтернет-ресурсів, сервери яких розташовані за рубежем. За даними видання, за невиконання цих вимог передбачаються штрафи в розмірі до 96 євро. Автор статті звинуватив президента Білорусі Олександра Лукашенка у намірі «де-факто націоналізувати Інтернет у своїй країні».У Білорусії доступ до Інтернету не обмежуватимуть, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы