Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Президент прийняв відставку міністра фінансів

Президент прийняв відставку  міністра фінансів

КАДРОВЕ РІШЕННЯ. Віктор Янукович прийняв заяву про відставку Федора Ярошенка. «Порадившись із Прем’єр-міністром, я попросив Президента звільнити мене з посади міністра фінансів за власним бажанням. Він підтримав мою пропозицію», — сказав Федір Ярошенко після завершення зустрічі з главою держави.

Екс-міністр зауважив, що за час своєї роботи у Мінфіні доклав багато зусиль для того, щоб міністерство було кращим і працювало на виконання всіх реформаторських кроків, ініційованих Президентом. «Ми сформували нормальний міцний колектив. Я дуже радий, що міністерство потужно виконує всі завдання. Але, безумовно, завжди є проблеми. Я хотів би побажати новому міністру фінансів поменше допускати помилок і ефективніше працювати», — сказав він.

Федір Ярошенко наголосив, що після «відновлення форми» проситиме Президента довірити йому роботу на тій ділянці, на якій той вважатиме за доцільне, повідомляє прес-служба глави держави.Президент прийняв відставку міністра фінансів, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}