Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

МВФ змінив керівника місії в Україні

МВФ змінив керівника місії в Україні

ПРИЗНАЧЕННЯ. Керівником місії Міжнародного валютного фонду в Україні днями призначено колишнього керівника місії фонду в Білорусі Кріса Джарвіса, який змінив на цій посаді Таноса Арванітіса, повідомляє прес-служба представництва МВФ.

Кріс Джарвіс — громадянин Великої Британії. Він має великий досвід роботи з країнами, в яких формується ринкова економіка, сказав про нього постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр. Зазначимо, що востаннє місія МВФ працювала в Україні з 25 жовтня по 3 листопада 2011 р.

У 2011 р. траншів МВФ Україна не отримувала. Київ втратив можливість отримати від МВФ три квартальних кредити обсягом приблизно 1,5 млрд дол. кожен у рамках програми stand-by загальним обсягом 15,5 млрд дол. через порушення погоджених із фондом термінів проведення пенсійної реформи (набула чинності з 1 жовтня) та підвищення тарифів на газ.МВФ змінив керівника місії в Україні, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы