Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Людей лякає корупція, бідність та безробіття

Людей лякає корупція, бідність та безробіття

СТРАХИ. Дослідження Бі-Бі-Сі, проведене у 23 країнах, свідчить, що до найбільш обговорюваних глобальних проблем таких, як корупція та бідність, додалося безробіття.

Щороку Всесвітня служба Бі-Бі-Сі організовує опитування «The World Speaks» («Світ говорить»). Цього року 11 тисяч 293 респондентам у 23 країнах запропонували перелік глобальних питань і запитали, які з них вони обговорювали зі своїми рідними та друзями упродовж останнього місяця. Крім того, респондентів питали, які з цих питань вони вважають важливими.

Найбільш обговорюваною темою виявилася корупція. Близько чверті опитаних, 24%, обговорювали її упродовж останнього місяця.

Трохи менше людей, кожен п'ятий, в останній місяць обговорювали бідність. На третьому щаблі виявилося безробіття та проблеми пов’язані з інфляцією, як-от, високі ціни на харчі та пальне. Обидві теми згадали 18% респондентів.

Втім, саме безробіття стало темою, згадуваність та занепокоєння якою найшвидше зростає.

Дані, отримані з різних країн, свідчать, що люди обговорювали безробіття зі своїми друзями та родичами в останній місяць ушестеро частіше, ніж за аналогічний період у 2009 році.

При цьому занепокоєння безробіттям відрізняється в різних країнах. Так, в Іспанії за останній місяць його обговорювали 54% респондентів, це на третину більше, ніж минулого року. При цьому в Іспанії, яка опинилася в епіцентрі кризи в єврозоні, рівень безробіття останнім часом різко зріс.

До країн, де тема безробіття викликає особливе занепокоєння, потрапили також Гана, Мексика, Нігерія та Туреччина. Там це питання за останній місяць обговорювали третина і більше опитаних.

Видається, що занепокоєння браком робочих місць пов'язане з поточними економічними проблемами, як-от криза євро та сповільнення економічного зростання.

Але певності у цьому причинно-наслідковому зв'язку немає. Адже перше щорічне опитування, опубліковане у 2009 році, збіглося в часі з ще більшою економічною нестабільністю в усьому світі.

Опитування було проведене у період з липня по вересень 2011 року компанією Globescan на замовлення Бі-Бі-Сі.Людей лякає корупція, бідність та безробіття, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}