Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кожен українець може отримати податкову знижку

Кожен українець може отримати податкову знижку

ПОДАТКИ. В Україні кожен громадянин має право на податкову знижку, проте про таку можливість мало хто знає.

Для прикладу, якщо дитина навчається у виші на платному відділенні — можна повернути частину витрачених коштів. Студент, який працює і отримує легальну зарплату, може звернутись до податкової і повернути 10% від вартості навчання, передає ТСН з посиланням на УБР.

Заповнювати заяву на податкову знижку дозволено протягом року. Сервісом зможе скористатися і той, хто виплачує відсотки за іпотекою, робить доброчинні внески, лікується від безпліддя або всиновлює дітей.

«Цього року близько 15-ти тисяч осіб подали декларацію для отримання податкової знижки. Сума, яка підлягає поверненню складає близько 18-ти тисяч. Тобто, 18 мільйонів. Тобто, трошки більше, ніж тисяча на одну декларацію. Якщо говорити про підсумки минулого року, то кількість осіб, які скористалися правом на податкову знижку складає близько 180 тисяч», — розповів Сергій Наумов, заступник директора департаменту ДПС України.

Варто зазначити, що право на знижку мають лише резиденти України. Знижка не видається, якщо доходи отримані не з зарплатні, або ж у конверті.Кожен українець може отримати податкову знижку, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}