Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Де комфорт, там і стіни лікують

Де комфорт, там і стіни лікують

ЗНАКОВА ПОДІЯ

На Чернігівщині відкрито стаціонарний корпус Носівської ЦРЛ

У перші дні нового року у пацієнтів і медиків терапевтичного відділення та відділення інтенсивної терапії Носівської ЦРЛ було новосілля. Задля того, аби ця справа стала реальністю, у районі здійснено велику роботу: практично всі підприємства надали спонсорську допомогу. Залучені кошти об’єднали із субвенціями, і результат перевершив усі сподівання: як зовні, так і зсередини стаціонарне приміщення виглядає затишним, сучасним і комфортним. Щоправда, до новеньких стін подекуди не зовсім пасує старе обладнання, однак і спонсори, і обласна державна адміністрація обіцяють допомогти з придбанням нової апаратури. До речі, в одній з палат вже встановлено сучасний апарат англійського виробництва вартістю понад 400 тис. грн, який, за словами завідуючого реанімаційним відділенням Володимира Коваленка, дасть змогу проводити інгаляційні наркози. Справу значно полегшить вбудований дозатор препарату, що вводитиметься хворому, подача кисню та монітор кардіоспостереження, котрий фіксує всі головні параметри: артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, дихання, температуру.

У Носівці також ефективно вирішують проблему з кадрами: як і в багатьох районах області, медичних фахівців тут не вистачає. Утім, як зауважує головний лікар ЦРЛ Микола Колєсніков, ситуація була б значно гіршою, якби лікарів не почали забезпечувати житлом. Останнім часом за кошти районного бюджету працівникам лікарні надано 5 індивідуальних будинків, а зараз очікується завершення будівництва ще трьох квартир.

Лікар Володимир Коваленко демонструє нову апаратуру. Фото Євдокії ТЮТЮННИК

— Обласною державною адміністрацією у 2011 році виділено біля 30 млн грн субвенції для покращення галузі і залучено з додаткових джерел ще 3 млн коштів, — говорить начальник управління охорони здоров’я Галина Василькова. — Це значні кошти для нас. А у нинішньому році очікується ще багато важливих подій: здійснюється ремонт Ніжинського пологового будинку, у Бахмацькому районі відремонтовано поліклінічне відділення, побудований травматологічний пункт Чернігівської міської лікарні №2, проводиться ремонт і реконструкція Козелецької ЦРЛ.

— Головне, що в області спрацьовує відповідальність бізнесу за розвиток регіону, відповідальність депутатів за його долю та інтереси народу, який вони представляють у Верховній Раді і, звичайно ж, відповідальність влади, — вважає голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко.Де комфорт, там і стіни лікують, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}