Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Ціни на землю в Києві та регіоні падають

Ціни на землю в Києві та регіоні падають

ЦІНОУТВОРЕННЯ. У Києві та регіоні знижуються ціни на землю. Про це на прес-конференції повідомив керівник комітету АСН з інформаційних технологій, аналітики та МЛС Едуард Бразас, передає УНН.

«Ціни на землю почали зростати пізніше за інші і падають вони також із затримкою. Масового бажання жити за містом українці не мають. Є одиничні приклади заміських котеджних містечок, але таких не багато. За місто виїжджають жити або від безнадії, або сміливі. Вартість однієї сотки землі у Київській області не дуже близько до міста становить десь 3 181 доларів. Не лякайтесь цін у Донецьку — 4 215 доларів та Одесі — 4 877 доларів, адже це ціни на землю приміських територіях», — сказав він.

Нагадаємо, також сьогодні Едуард Бразас повідомив, оренда квартир у спальних районах столиці до ЄВРО не зросте.

«На сьогодні середня цифра оренди квартир по Києву коливається у різних межах. Однокімнатна квартира коштуватиме від 400 дол. США, двокімнатна — від 600 дол. США, і т.д. Глобального подорожчення оренди квартир до ЄВРО у спальних районах не відбудеться. Наразі збільшиться попит на великі квартири у центрі міста, з яких хочуть зробити хостели. Однокімнатна квартира на Борщагівці не має ніякого відношення до ЄВРО», — зазначив Е.Дразац.

Він додав, що навіть, якщо відбудеться незначне подорожчання оренди деяких квартир, то після ЄВРО ціни таки повернуться на попередній рівень.Ціни на землю в Києві та регіоні падають, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}