Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Черкаські морженята оголосили війну хворобам

Черкаські морженята оголосили війну хворобам

ЗНАЙ НАШИХ! У Черкасах біля Дніпра можна побачити групки роздягнутих людей, яким і холод не завада, — вони здійснюють щоденний ритуал: бігають по снігу босоніж, навіть купаються. І жодна застуда їх не бере! Тільки бадьорість та гарний настрій. Цікаво, що серед них не лише молодь, а й літні люди і навіть діти.

Натхненник й організатор відважних вправ — жінка на ім’я Заріна. Кажуть, її енергії та завзяття вистачає, аби вести здоровий спосіб життя самій і залучати інших. Щороку до групи здоров’я, яка виникла з доброї волі людей, вливаються нові. Вони хочуть відчути радість життя, всі його барви, які допомагає розкрити тісне спілкування з природою. Цікаво, що традиції такого спілкування закладені вже давно. В окремих дошкільних закладах міста групи здоров’я діють не один рік. Майже 17 років загартовують хлопчиків і дівчаток у дитсадку № 23 «Струмочок».

Війну хворобам і застудам оголосили маленькі морженята у черкаській школі № 34. Малеча загартовується за будь-якої погоди. Сонце, повітря і вода гарантують міцне здоров’я. Без водних процедур на свіжому повітрі ці дітлахи не уявляють і дня. Під наглядом учителя вони активно виконують вправи надворі.

Клас «Здоров’я» цієї школи — давно відомий у Черкасах. Без вагань сюди віддають малечу батьки. Поєднала своїх вихованців із природою вчителька Валентина Гамяніна. Жінка сама вже багато років загартовується і розробила для дітлахів авторську програму. Щодня після уроків тридцять її учнів і кілька старшокласників у приміщенні роблять вправи на розігрів і далі на повітрі обливаються водою чи обтираються снігом.

Загартовування — один із найкращих природних методів лікування, кажуть медики. Обтирання, обливання, контрастний душ позитивно впливають на організм, але ефект буде, якщо цим займатися систематично і бажано все життя.

— Це нормалізує діяльність нервової системи, роботу внутрішніх органів, поліпшується обмін речовин і найголовніше — організм дитини пристосовується до протистояння хворобам, — підтверджує головний лікар Черкаського обласного центру здоров’я Олексій Підмогильний. Він наголошує, що шлях до здорового тіла й душі треба проходити поступово. Початківцям, особливо дітям, варто починати з теплої води, поступово знижуючи температуру. На сніг виходити з теплим тілом і регулярно провітрювати приміщення. Правильне загартовування подарує не лише міцне здоров’я, а й можливість протистояти психологічним стресам і життєвим негараздам.Черкаські морженята оголосили війну хворобам, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}