Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ України супроводжують колони з гуманітарною допомогою

Працівники ДАІ України супроводжують колони з гуманітарною допомогою

Події на сході України не залишили нікого байдужим. Працівники ДАІ зі всієї України від самого початку приймають участь в антитерористичній операції. Ті ж працівники, які залишаються нести службу на своїх територіях допомагають всім, чим можуть.

Нещодавно до Департаменту ДАІ надійшов лист-подяка від Пінкіна О.Є., директора відокремленого підрозділу «Гуманітарний штаб» Благодійного фонду «Розвиток України».

У своєму зверненні він висловлює щиру подяку працівникам ДАІ Запорізької області, які були задіяні під час супроводу автомобільних колон з гуманітарною допомогою.

На протязі понад двох місяців правоохоронці здійснили не один супровід колон з великої кількістю транспортних засобів із гуманітарною допомогою.

Завдяки високому професіоналізму та самовіддачі співробітники ДАІ сприяли наданню допомоги більш ніж 500 тисячам мирних мешканцям у Донецькій та Луганській областях.

«- Ще сотні тисяч людей чекають на таку допомогу. Ми щиро дякуємо Вам за підтримку та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в цей нелегкий час» — підкреслив представник благодійного фонду.

«Ми робимо від нас залежне, аби транспортні засоби із такими важливими вантажами вчасно діставалися місць призначення» — зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко, — «окрім цього, наші працівники також супроводжують автобуси з переселенцями та надають їм всіляку допомогу».

ДАІ МВС УкраїниПрацівники ДАІ України супроводжують колони з гуманітарною ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}