Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Дніпропетровщині відбулося свято для малечі: «Безпечна дорога, мирна країна»

На Дніпропетровщині відбулося свято для малечі: «Безпечна дорога, мирна країна»

Днями в Кривому Розі відбувся фестиваль під гаслом «Діти за мир на дорозі». Такий фестиваль проводиться вже п’ятий рік поспіль, організаторами фестивалю виступили відділ ДАІ м. Кривого Рогу та Центрально-міська районна у місті рада.

Головна мета заходу — попередження травмування та загибелі дітей в автопригодах. Адже першочергове завдання Державтоінспекції на початку нового навчального року — забезпечити дітлахам безпеку на вулично-дорожній мережі, нагадати школярам після літніх канікул про небезпеку на дорозі та допомогти адаптуватися в складній дорожній обстановці.

Фестиваль відкрився урочистим парадом на чолі патрульних автомобілів та мотоциклів Державтоінспекції, до складу яких входили екіпажів не лише працівники криворізької ДАІ, а й юні інспектори руху. Продовжили колону загони ЮІР, велосипедисти та малюки з дошкільних закладів.

На урочистому відкритті фестивалю до школярів з привітанням звернулися голова Центрально-міської районної у місті ради Салтовська Ірина Петрівна, а також начальник сектору профілактичної роботи відділу ДАІ з обслуговування міста Кривий Ріг майор міліції Кісліченко Володимир Миколайович, які побажали дітям успіхів у навчанні, зокрема в опануванні основ безпечної поведінки на дорозі безпечних шляхів та мирного неба в нашій країні.

Під час виконання Державного Гімну України на трибуни стадіону двісті дітей розгорнули Державний прапор України довжиною в 100 метрів. Представники Державтоінспекції наголосили, що безпека дітей на дорозі є пріоритетним напрямком діяльності служби та потребує спільної співпраці ДАІ з педагогами та батьками, лише об’єднавшись ми зможемо забезпечити підростаючому поколінню безаварійне майбутнє.

Усім присутнім запам’яталися яскраві виступи агітбригад команд юних інспекторів руху.

Активну участь у заходах приймали учні загальноосвітніх шкіл Центрально-міського району міста, загалом біля 3500 школярів. Однією із родзинок заходів став флешмоб за участю понад 200 дітей, який показав їх патріотичне відношення до своєї Держави.

Традиційно проходили тематичні конкурси та вікторини з правил дорожнього руху, змагання юних велосипедистів. Наймолодші малювали своє бачення безпечного поводження на вулиці.

Приємно спостерігати те, що на фестивалі не залишилось жодної байдужої дитячої душі. Всі приймали активну участь. І в цьому сприяла тепла сонячна погода після холодних дощових днів.На Дніпропетровщині відбулося свято для малечі: «Безпечна ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы