Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Київщині працівники ДАІ виявили автомобіль із «перебитими» номерами кузова

На Київщині працівники ДАІ виявили автомобіль із «перебитими» номерами кузова

Днями, під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ Київської області зупинили автомобіль марки «УАЗ 315201». За кермом транспортного засобу перебував 51-річний мешканець міста Бориспіль.

Під час перевірки документів, інспектори ДПС помітили явне хвилювання чоловіка та ініціювали додатковий огляд автомобіля.

У ході огляду автівки правоохоронці виявили, що номер на номерній стійці не відповідає записам з реєстраційними документами.

На місце пригоди одразу ж викликали слідчо-оперативну групу міліції. Для встановлення всіх обставин керманича та транспортний засіб доставлено до райвідділу міліції.

Наразі за даним фактом проводиться перевірка.

Управління ДАІ Київської області вкотре звертається до всіх автолюбителів з проханням бути уважними при купівлі авто. Випадки, коли ошукані власники невдовзі залишаються і без грошей, і без жаданого транспортного засобу є далеко не поодинокими. Також пам’ятайте, що змінювати або видаляти номери агрегатів заборонено, внаслідок цього ви, шановні водії, маєте всі шанси залишитися без свого улюбленого автомобіля.На Київщині працівники ДАІ виявили автомобіль із «перебитими» ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}