Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ДАІ Херсонщини продовжує практику проведення «круглих столів» з актуальних питань безпеки дорожнього руху

ДАІ Херсонщини продовжує практику проведення «круглих столів» з актуальних питань безпеки дорожнього руху

Днями, в Управлінні ДАІ Херсонської області в форматі «круглого столу» відбулася чергова зустріч керівництва УДАІ області з представниками громадських організацій. Цього разу до діалогу запрошувались: президент автомобільного клубу «Херсон», директор автошколи «Товариства сприяння оборони України», суддя І-ї категорії з автомобільного спорту України.

Темою обговорення стали проблемні питання в сфері гарантування безпеки дорожнього руху та недопущення проведення несанкціонованих автоперегонів в області.

«Несанкціоновані автоперегони супроводжуються порушеннями громадського порядку, безпеки дорожнього руху та спокою громадян і наражають на небезпеку як самих учасників перегонів так і інших громадян. — Зазначив полковник міліції Олександр Мікла. — Тому наша спільна мета — це не допустити проведення несанкціонованих перегонів».

Також під час зустрічі обговорювались організаційні питання проведення на території Херсонської області ІІ-го етапу Чемпіонату України з ралі 2014 року «Чумацький шлях». Президент автоклубу «Херсон» В’ячеслав Котляр подякував керівництву УДАІ області за допомогу в організації забезпечення безпеки дорожнього руху під час проведення на Херсонщині вже 21-их змагань «Чумацький шлях», що відбулися на вихідних.

Закінчуючи зустріч, Олександр Мікла подякував усім присутнім за співпрацю, яка значною мірою сприяє профілактиці аварійності на дорогах області та наголосив, що Державтоінспекція завжди відкрита для конструктивного діалогу та запрошує всіх бажаючих до співпраці в профілактиці аварійності та правопорушень на автодорогах області.ДАІ Херсонщини продовжує практику проведення «круглих ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы