Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Полтавщині працівники ДАІ нагадують дошкільнятам ази дорожньої абетки

На Полтавщині працівники ДАІ нагадують дошкільнятам ази дорожньої абетки

На початку літного відпочинку інспектори ДАІ Полтавської області особливу увагу приділяють найнезахищеній категорії учасників дорожнього руху — дітям. Саме від турботи та виховання дорослими своїх нащадків у майбутньому залежить їх безпека.

Майже в кожному районі регіону представники Державтоінспекції відвідують табори літнього відпочинку та дошкільні заклади, аби вкотре нагадати та донести останнім одну з головних істин сьогодення — Правила дорожнього руху.

Зокрема, на Зіньківщині вартові доріг відвідали дитячий садочок №1 «Ромашка». Маленькі вихованці мали можливість поспілкуватися з правоохоронцями, побувати в салоні службового автомобіля, побачити прибори, якими користуються під час несення служби та спробувати себе в ролі інспекторів ДАІ.

Наприкінці зустрічі юні учасники дорожнього руху отримали від гостей головне — велику кількість позитивних емоцій та знання, без яких не обійтися в повсякденному житті.

Державтоінспекція Полтавщини наголошує, аби літній відпочинок пройшов для юних пішоходів, пасажирів та велосипедистів цікаво, активно та безпечно, дорослим слід контролювати дозвілля дітей та дотримуватися Правил усіма категоріями учасників дорожнього руху.На Полтавщині працівники ДАІ нагадують дошкільнятам ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы