Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Київщині відбулися заходи, присвячені 28-й річниці Чорнобильської катастрофи

На Київщині відбулися заходи, присвячені 28-й річниці Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 в 01:23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства — вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС.

Напередодні дня пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС в Управлінні ДАІ Київської області відбулася зустріч особового складу Управління з ветеранами ДАІ, які приймали безпосередню участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

До присутніх в залі звернувся начальник Державтоінспекції Київщини полковник міліції Микола Миколайович Горбонос, який в своїй промові висловив подяку на адресу тих, хто прийняв на себе удар Чорнобильського лиха, своєю мужністю і самовідданою працею, ціною свого здоров'я і життя врятував мільйони людей від непередбачуваних наслідків цієї страшної катастрофи. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять працівників, які усвідомлено віддали за нас своє життя, виконавши найвищий обов'язок перед рідною землею і рідним народом, зупинивши поширення катастрофи, унеможлививши її переростання в глобальний винищувальний смерч для всієї України, а то й всього світу.

Зі словами вдячності до керівництва, діючих працівників ДАІ, звернувся колишній начальник Державтоінспекції Київщини Фастовець Григорій Іванович.

- Хотілося б подякувати усім присутнім за чуйне ставлення до нас ветеранів, за допомогу, яку Ви нам надаєте коли виникають проблеми зі здоров`ям, що вже нажаль не повернути.

На останок, начальник Управління побажав усім в першу чергу здоров`я, сімейного благополуччя, і запевнив, що ми ніколи не забудемо тих, хто не шкодуючи свого життя і здоров’я рятував людство.

Після урочистостей ветерани та працівники ДАІ Київщини виїхали до Чорнобильської зони, аби покласти квіти до меморіалу ліквідаторам Чорнобильської катастрофи та згадали хвилиною мовчання тих, хто відав своє життя заради нашого майбутнього.На Київщині відбулися заходи, присвячені 28-й річниці ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы