Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Закарпаття, крім вогнепальної зброї, натрапили на ще одну несподівану знахідку

Працівники ДАІ Закарпаття, крім вогнепальної зброї, натрапили на ще одну несподівану знахідку

22 березня під час проведення плану «Сирена», у місті Берегово на посту «Мала горка» інспекторами ДАІ Берегівського райвідділу був зупинений транспортний засіб марки «Mercedes» під керуванням 36-річного мукачівця. У багажному відділенні в чохлах була виявлена нарізна зброя карабін марки «Blaser R-8» та марки «ПМ-СКС». Правоохоронцями зброю було вилучено.

Цього ж дня у селищі Ясіня автомобіль «BMW 520» рухаючись повз стаціонарний пост ДАІ «Лазещина» проігнорував вимогу працівників Державтоінспекції зупинитися та продовжив рух. У селищі Великий Бичків, Рахівського району дане авто було зупинено інспекторами ДАІ. З транспортного засобу вибігло два чоловіки, правоохоронцям вдалося затримати 20-річного пасажира. Водію вдалося втекти зістрибнувши з транспортного мосту у річку Тиса.

Слідчо-оперативна група, яка приїхала на місце, в ході огляду автомобіля виявила та вилучила матерчату чорну шапку з прорізами для очей та рота, дерев’яну біту, резинову палицю, техпаспорт Польської Республіки та три комплекти номерних знаків України, Чеської та Словацької Республік.

Наразі по обом фактам проводиться подальша перевірка мети перевезення даних речей та наміри щодо їх подальшого використання.Працівники ДАІ Закарпаття, крім вогнепальної зброї, ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}