Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Харківщині триває боротьба з наслідками негоди

На Харківщині триває боротьба з наслідками негоди

У вихідні рясний снігопад на території Харківщини додав клопоту працівникам ДАІ, рятівникам та комунальним службам. Для забезпечення безпеки дорожнього руху особовий склад ДАІ працював у посиленому режимі. На допомогу в роботі спеціальної техніки комунальних служб було задіяно понад 20 екіпажів ДАІ.

Для забезпечення безперешкодного проїзду дорожньої техніки по автодорогах загального та державного значення в голові колони снігоприбиральної техніки рухалися патрульні автомобілі ДАІ. Працівники Державтоінспекції попереджували водіїв та пішоходів про рух колон спеціальної техніки та надавали всіляку допомогу водіям автомобілей, які не мали змогу рухатися.

На магістральних, регіональних та територіальних автомобільних дорогах державного значення, які обслуговує ДП «Харківський облавтодор», рух усіх видів транспорту здійснювався без обмежень. Закриття руху транспорту не застосовувалось. Для забезпечення безперешкодного та безпечного руху автотранспорту на вулично-дорожній мережі міста Харкова та Харківської області були задіяні 324 одиниці техніки.

На автомобільних дорогах загального користування державного значення працювало 84 одиниці техніки, з них: 50 розподільників протиожеледних матеріалів, чотири автогрейдери, 16 техніки з навісним обладнанням та 14 навантажувачів.

Спільними зусиллями прибрано понад 4,8 тисяч кілометрів автомобільних доріг загального користування. Завдяки проведеним заходам вдалося уникнути ускладненню в русі транспорту. Роботи з снігоочищення та обробці проїзної частини вулично-дорожньої мережі Харкова та Харківської області продовжуються.На Харківщині триває боротьба з наслідками негоди, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}