Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Знайдено планету, яка «проживає» рік за 8,5 годин

Знайдено планету, яка «проживає» рік за 8,5 годин

Астрономи Массачусетського технологічного інституту виявили планету поза межами сонячної системи, яка робить повний оборот навколо своєї зірки за 8,5 годин. «Швидкісну» планету описали в журналі The Astrophysical Journal, передає ТСН.

Планета, що отримала назву Kepler 78b, розташована в 700 світлових роках від Землі. Вона рухається по орбіті в 40 разів меншій, ніж орбіта Меркурія — радіус цієї орбіти всього в три рази перевищує радіус самої зірки.

Екзопланета постійно спрямована до зірки однією зі своїх сторін, температура якої, за розрахунками фізиків, становить близько 3 тис. градусів Цельсія. Ця поверхня постійно покрита вогненною лавою. Втім, протилежна сторона планети, де постійно "ніч", також надзвичайно гаряча через близькість до зірки.

Планети поза сонячною системою складно виявляти, оскільки вони значно менші та тьмяніші за зірки, а самі зірки знаходяться на великій відстані від нашої галактики. Kepler 78b вдалося виявити головно завдяки яскравому світлу, яке випромінює розпечена планета.Знайдено планету, яка «проживає» рік за 8,5 годин, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}