Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Працівники ДАІ Донеччини оперативно затримали чоловіка, який скоїв розбійний напад на таксиста

Працівники ДАІ Донеччини оперативно  затримали чоловіка, який скоїв розбійний напад на таксиста

Уранці, 8 грудня, троє молодиків в м. Слов’янську зупинили таксі та попросили водія відвезти їх до сусіднього міста Краматорськ. Вже під Краматорськом пасажири нанесли таксисту ножеві поранення, та, забравши автомобіль, повернули до м. Слов’янська. Поранений водій автомобіля «ВАЗ-2110» одразу ж звернувся до місцевого міськвідділу міліції. На розшук злочинців були орієнтовані всі наряди та пости правоохоронців.

Близько 9-ї години до інспекторів ДПС, які здійснювали нагляд за дорожнім рухом на вулиці К. Маркса в м. Слов’янську, звернувся таксист. Схвильований чоловік повідомив правоохоронцям, що автомобіль «ВАЗ-2110», який належить його знайомому та на даний час в нього викрадений, рухається по вулиці Комунарів м. Слов’янська.

Працівники ДАІ часу гаяти не стали. Інспектора ДПС невідкладно розпочали вирушили за вказаною адресою та розпочали переслідування автомобіля. Злочинці на викраденому автомобілі в’їхали в двір дому по вулиці Леніна, де залишили автомобіль і почали тікати.

Допомагали затримати зловмисників і водії різних служб таксі. Завдяки спільним зусиллям вже невдовзі один з них був затриманий. Зловмисника було доставлено до Слов’янського міськвідділу міліції, а автомобіль «ВАЗ 2110» після проведення певних слідчих дій буде повернуто законному власнику. Наразі триває слідство.Працівники ДАІ Донеччини оперативно затримали чоловіка, ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}