Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Львові працівники ДАІ застерігають пішоходів від помилок на дорозі

У Львові працівники ДАІ застерігають пішоходів від помилок на дорозі

Аби застерегти пішоходів від помилок на дорозі, у Львові працівники Державтоінспекції проводять із порушниками профілактичні бесіди. Такі заходи відбуваються у місті в рамках Національного Тижня безпеки дорожнього руху, що триває в Україні з 11 по 17 листопада.

У понеділок до правоохоронців приєдналися й журналісти: під час спільного рейду виявляли пішоходів-порушників.

Захід проходив на вулиці Городоцькій, неподалік від приміського вокзалу. Хоча пішохідний перехід усього за кілька метрів, люди вперто переходили дорогу у невстановленому місці. І це, незважаючи на доволі інтенсивний рух. Навіть присутність телекамери не зупиняла порушників.

Правоохоронці нагадують: така поведінка на дорозі може мати вкрай важкі наслідки, особливо, у темну пору доби!

На запитання журналістів, чому порушують правила, — люди відповідали по-різному. Хтось говорив, що так «зручніше» та «ближче», хтось виправдовувався, що дуже поспішав… Дехто просто відмовчувався, ховаючи очі.

Працівники Державтоінспекції пояснювали порушникам: легковажність та поспіх на дорозі дуже небезпечні. Та й чи варті кілька «зекономлених» хвилин втраченого здоров’я та життя?

Ще один профілактичний рейд відбувався вже ввечері у центральній частині міста. Заклопотані перехожі, повертаючись з роботи додому, намагались скоротити шлях та переходили дорогу навскіс.

Правоохоронці відзначають — у темну пору доби людям слід бути особливо уважними й обережними. Адже саме у цей час вони стають практично непомітними на дорозі, тож ризик потрапити у ДТП зростає у рази.

Спілкуючись із пішоходами, працівники ДАІ нагадали їм про цю особливість осінньо-зимового періоду та порадили використовувати на верхньому одязі світлоповертаючі елементи, або ж носити спеціальні браслети, що відбивають світло фар у темряві.

За десять місяців цього року у Львові трапились 234 наїзди на пішоходів, внаслідок яких 21 людина загинула, ще 229 — отримали травми. Понад 40% цих пригод сталися з вини пішоходів.

Слід зазначити, що за порушення ПДР пішоходами, зокрема, непокору сигналам регулювання дорожнього руху, перехід проїзної частини у невстановлених місцях чи безпосередньо перед транспортним засобом, що наближається, — передбачена адміністративна відповідальність — штраф від 51 до 85 гривень або ж попередження.

З початку року працівники Державтоінспекції міста Львова склали на пішоходів-порушників понад 800 адміністративних протоколів.У Львові працівники ДАІ застерігають пішоходів від ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}