Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Мумбаї вибухнув підводний човен: на борту заблоковані 18 моряків

У Мумбаї вибухнув підводний човен: на борту заблоковані 18 моряків

У порту індійського міста Мумбаї в ніч на середу, 14 серпня, стався вибух на підводному човні російського виробництва «Сіндхуракшак», передає УНІАН.

Як повідомляється на сайті газети Times of India, після вибуху почалася пожежа. На борту субмарини, за попередніми даними, заблоковані 18 моряків, у тому числі три офіцери.

Уточнюється, що човен знаходиться в спеціальному охоронюваному доці. Про причини вибуху поки нічого не відомо, повідомляє Lenta.ru.

За даними видання, частині моряків, які перебували на субмарині, вдалося врятуватися, стрибнувши у воду. Кілька членів екіпажу постраждали і були госпіталізовані.

На сайті газети Hindustan Times повідомляється, що в результаті вибуху підводний човен майже повністю занурився у воду.

«Сіндхуракшак» повернулася до Індії з Росії, де проходив ремонт і модернізацію, у квітні 2013 року. Модернізацією підводного човна займалося ВАТ «ЦС Зірочка» в Северодвінську. За даними РІА Новости, на субмарині був встановлений комплекс ракетного озброєння «Club-S», гідроакустичний комплекс «Ushus», система радіозв'язку «СCS-MK-2», зроблені інші роботи для підвищення боєздатності і безпеки підводного човна.У Мумбаї вибухнув підводний човен: на борту заблоковані ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}