Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Закарпатті до мобільної групи «Митного контролю» долучилися журналісти

На Закарпатті до мобільної групи «Митного контролю» долучилися журналісти

На території Закарпатської області, як і по Україні в цілому проходить комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Митний контроль». Сьогодні до проведення заходів долучилися журналісти.

Під час проведення рейду інспекторами ДПС ДАІ було зупинено для перевірки правомірності перебування на території України більше десятка автомобілів іноземної реєстрації. Представником митниці відразу на місці уточнювалися дані про дату в’їзду на територію держави таких авто. Усі перевірені транспортні засоби перебували на території держави з дотриманням положень чинного законодавства. Кожен водій пояснював, що він чітко знає вимоги Закону та дотримується їх.

Нагадуємо, що у разі виявлення факту знаходження транспортного засобу, що перебуває у міжнародному русі на території України більше 2-х місяців при цьому не зареєстрованого в Державтоінспекції, водій несе адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 255 грн.(ч. 6 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення). У разі повторного протягом року вчинення даного правопорушення на водія чекає штраф від 255 до 510 грн. або громадські роботи з оплатним вилученням транспортного засобу.

Також водії, які порушують положення митного законодавства, притягаються до відповідальності митним органом у відповідності до Митного кодексу України.На Закарпатті до мобільної групи «Митного контролю» ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы