Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Урок під відкритим небом: тернопільські міліціонери вчать дітей безпечної поведінки на вулиці

Урок під відкритим небом: тернопільські міліціонери вчать дітей безпечної поведінки на вулиці

Масштабне дійство «Увага! Діти на дорозі!» в обласному центрі для учнів молодших класів загальноосвітньої школи №6 імені Назарія Яремчука організували: обласні управління внутрішніх справ та Державтоінспекції.

Правоохоронці разом із зацікавленими громадськими організаціями міста відкрили спеціальний тролейбусний маршрут із соціальною рекламою безпечної поведінки дітей на вулицях.

Дітям дуже сподобався яскраво розфарбований великий тролейбус, міліцейські авто, мотоцикли та спілкування з працівниками ДАІ.

Це перший навчальний захід такого масштабу, який організували для дітей, зізнається директор навчального закладу Олександр Остапчук, справа дуже потрібна, адже хто, як не ми, навчить наших дітей безпеки на дорозі.

Перед глядачами виступали школярі у міліцейській формі зі своїми помічниками. Дорожні знаки, світлофор та зебра — саме про ці регулювальники безпечної поведінки з імпровізованої сцени розповідали маленькі артисти. Вірші, загадки, пісні та танці — методика вивчення азбуки безпеки, яка продумана до найдрібніших деталей, аби найменші учасники дорожнього руху якнайбільше корисного та повчального винесли з цього уроку.

Талановитих акторів глядачі провели бурхливими аплодисментами, потім директор до слова запросив генерала міліції, начальника обласного управління внутрішніх справ Віктора Сака. Школярі може й не зовсім розуміють звань та посад, але чують від людини в погонах найголовніше: міліціонер — це ваш помічник. Якщо з вами щось трапилося, а рідних чи близьких немає поруч, на допомогу завжди прийде правоохоронець, розповів дітям Віктор Сак. А ще слова вдячності найчемнішим учасникам дорожнього руху від генерала кожен зі школярів сприйняв як особисту подяку, бо від сьогодні вони стануть дисциплінованими та уважними на дорозі.

Урок під відкритим небом минув яскраво та пізнавально. Діти за свою уважність отримали винагороду — учнівські зошити з обкладинкою, де міліціонери нагадують їм про безпечну поведінку на дорозі, та посібник «Азбука безпеки». Для потреб школи правоохоронці подарували планшетний комп’ютер.

На зупинці громадського транспорту, мандрувати містом, школярів разом з класними керівниками чекав тролейбус, що так зачаровував їхні погляди яскравими картинками. Це не звичайний транспортний засіб, — дізнаються від міліціонерів маленькі пасажири. Тролейбус, здійснюватиме екскурсії для всіх бажаючих малюків. У салоні цього диво-транспорту працівники Державтоінспекції демонстрували мультики, які щоразу нагадуватимуть їм про правила поведінки на дорозі та відповідали на усі запитання цікавої малечі. Інформаційна соціальної реклама на громадському транспорті — нагадування дорослим, що вони мають дбати про майбутнє своїх дітей, виховувати їх власними добрими прикладами.

Цей профілактичний захід, ще один крок назустріч дітям, ще один спосіб вберегти їх від небезпеки.Урок під відкритим небом: тернопільські міліціонери ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}