Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Державтоінспекція організувала чергове свято для дітей

Державтоінспекція організувала чергове свято для дітей

Дорога для всіх дітей завжди починається з батьківського порогу і провідна роль у їхньому навчанні Правилам дорожнього руху, без жодного сумніву, належить сім'ї.

Багато освітніх установ м. Донецька, крім системних занять з ПДР, вибрали шлях активної участі самих дітей у різноманітних тематичних іграх, конкурсах, оформленні куточків з безпеки дорожнього руху власними творчими роботами, підготовці театралізованих уроків та інших тематичних заходів.

Донецькі школи № 17 Ворошилівського району та № 96 Калінінського району є методичними центрами, де накопичено великий досвід використання всього різноманіття форм роботи з дітьми різних вікових категорій з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Нещодавно до учнів цих шкіл завітали експерти транспортної стратегії України і співробітники ДАІ м. Донецька.

Звичний урок з правил дорожнього руху був змінений у формат театралізованої вистави.

На незвично захоплюючому і барвистому занятті діти охоче відповідали на запитання ведучих, демонстрували свої малюнки і вироби, відгадували каверзні загадки, вчилися швидко орієнтуватися в значеннях дорожніх знаків, намагалися правильно вгадати розмір гальмового шляху різних типів автомобілів, та ще й при поганих погодних умовах справжньої осені.

Класи азартно змагалися за швидкість і правильність відповідей, намагаючись показати всі свої знання та навички з Правил дорожнього руху. Особливу радість у переможців різних конкурсів, дітей, які намалювали кращі малюнки та учасників театралізованої вистави викликало отримання символічних подарунків, серед яких були брошури з ПДР для дітей, ручки з логотипами, рюкзачки, нарукавні пов'язки з світловідбиваючими елементами, а також флаєри, які в темний час діб яскраво світяться у світлі фар і забезпечують видимість пішоходів на дорозі на відстані до 400 метрів.

Подібні заходи соціальної спрямованості пройдуть і в інших закладах освіти міста.Державтоінспекція організувала чергове свято для дітей, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы