Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

І гроші є, а зводиться мало

І гроші є, а зводиться мало

Промисловий Кременчук посідає в економіці Полтавщини чільне місце завдяки розташованим тут потужним підприємствам. Населення у місті багато, а ось із житлом проблема. Бо його тут будують вкрай низькими темпами.

Так, за перше півріччя цього року в місті повинні були ввести в експлуатацію 5 тисяч квадратних метрів житла, що становить 35% відповідного періоду року минулого. Побудовано два житлові будинки загальною площею 6,1 тисячі квадратних метрів. Та до кінця року заплановано здати ще два житлові будинки загальною площею 11,3 тисячі квадратних метрів. Один із них — 9-поверховий 64-квартирний і 10-поверховий житловий будинок.

Між тим, станом на початок липня цього року на квартирному та кооперативному обліку в Кременчуці перебувало 6166 сімей, зокрема на квартирному — 4283 сім’ї. Про це на колегії в облдержадміністрації повідомив перший заступник Кременчуцького міського голови Андрій Погрібний.

Природно, що такий стан справ з будівництвом житла у Кременчуці не може не турбувати обласне керівництво. Як зауважив голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, оприлюднені посадовцем цифри мають дуже скромний вигляд навіть на тлі середньообласних.І гроші є, а зводиться мало, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы