Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Палестинцям до смаку наші продукти

Палестинцям до смаку наші продукти

Україна планує збільшити експорт вітчизняної сільгосппродукції на палестинський ринок. Зокрема наша країна може наростити постачання зернових, борошна та круп, а також розпочати експорт м’ясо-молочної продукції, цукру, кондвиробів. Відповідний меморандум підписали міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк і міністр сільського господарства Палестини Валід Махмуд Мухаммад Ассаф.

«Головний напрям у співпраці країн — торговельно-економічне партнерство у галузі сільського господарства. Так, за 5 місяців 2013 року Україна поставила до Палестини продукції АПК на суму 2,6 мільйона доларів. Після підписання меморандуму наше торговельне партнерство в аграрному секторі значно розшириться й вийде на якісно новий рівень», — зазначив Микола Присяжнюк.

За його словами, Україна експортує до Палестини переважно крупи, борошно, зернові та олію. Однак підписання меморандуму надасть можливість розпочати постачання на палестинський ринок м’ясо-молочної продукції, яєць, цукру, кондитерських виробів.

У свою чергу Валід Махмуд Мухаммад Ассаф сказав, що співпраця з Україною в галузі сільського господарства має велике значення для Палестини. Адже щороку ця країна імпортує сільгосппродукції майже на мільярд доларів. Переважно це зернові, цукор, борошно, крупи, кондитерські вироби та продукція тваринництва. Тож присутність української аграрної продукції на палестинському ринку може збільшитися. Особливе зацікавлення палестинська сторона виявила в імпорті української м’ясної продукції та комбікормів.

Як повідомляє прес-служба Мінагрополітики, сторони зазначили, що нині є всі можливості для нарощування товарообігу сільгосппродукції.

До слова, у 2012 році показники товарообігу сільськогосподарської продукції між Україною та Палестиною становили 5,4 мільйона доларів. З них експорт продуктів борошномельно-круп’яної промисловості становив 2,5 мільйона доларів, зернових — 1,5, олії — 1,3 мільйона доларів.Палестинцям до смаку наші продукти, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}