Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кріс Фрум став королем ювілейного, сотого Тур де Франс

Кріс Фрум став королем ювілейного, сотого Тур де Франс

Британський велогонщик «Скай» здобув неймовірну перевагу упродовж 20 етапів, а відтак на останньому спокійно приїхав у пелетоні до підсумкової перемоги.

21-ий етап простягався від Версаля до Парижа із захопливим фінішем на Єлисейських полях. Саме там почалася головна боротьба за перемогу. Минувши Ейфелеву вежу, на педалі потужно натиснули усі визнані спринтери. Марсель Кіттель, Андре Ґрайпель, Марк Кавендіш та Петер Саґан йшли ніздря в ніздрю до останніх метрів дистанції.

У підсумку Кіттель лише на мить випередив своїх суперників і фінішував першим. Другим став інший німець — Ґрайпель. Кавендіш доповнив чільну трійку. Словак Петер Саґан задовольнився четвертим місцем, але він став переможцем у заліку за очками.

Та головні тріумфатори приїхали через 53 секунди, це — команда «Скай» на чолі з Крісом Фрумом. Британська велогрупа дружно проїхалася під Тріумфальною аркою.

У загальному заліку Тур де Франс другим після Фрума несподівано став колумбієць Наїро Кінтана з команди «Мовістар». Іспанець Хоакін Родріґес з «Катюші» — третій, його співвітчизник Альберто Контадор — четвертий.Кріс Фрум став королем ювілейного, сотого Тур де Франс, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}