Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обізнаність гарантує безпеку

Обізнаність гарантує безпеку

СПОЖИВАЧ

Правова грамотність є запорукою вашого здоров’я

Роботу відомства та її територіальних органів спрямовано передовсім на захист прав споживачів і відстоювання їхніх інтересів. Про це заявив під час розширеного засідання колегії з керівниками територіальних інспекцій з питань захисту прав споживачів голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов.

«Наш обов’язок —швидко реагувати на проблеми, які виникають на споживчому ринку, оперативно інформувати громадян, задля їх правової обізнаності та загальної безпеки», — акцентував посадовець.

На порядку денному було розглянуто реалізацію завдань Президента Віктора Януковича щодо боротьби із корупцією та вжиття заходів для її подолання; виконання доручень Прем’єр-міністра Миколи Азарова щодо посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи шляхом взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків із громадськістю; стан розгляду звернень громадян Держспоживінспекцією та її територіальними органами у І півріччі 2013 року. Обговорено й звернення Федерації професійних спілок щодо необхідності внесення змін до постанови Кабміну «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників».

«Оперативне вирішення проблем споживачів вимагає від інспекцій з питань захисту прав споживачів системного і цілеспрямованого підходу у роботі з місцевими органами влади, громадськими організаціями, який передбачає ряд цілісних заходів економічного, правового та організаційного характеру, спрямованих на захист прав і законних інтересів людей», — передає слова Сергія Орєхова прес-служба Держспоживінспекції.

У свою чергу, керівники структурних підрозділів центрального апарату відомства акцентували на необхідності швидкого реагування територіальних органів на скарги споживачів.

Підбив підсумок Сергій Орєхов словами про те, що упорядкована робота у сфері захисту споживачів повинна бути в кожній області. Адже мета присутніх — зробити державну політику захисту прав споживачів прозорою, системною та ефективною.Обізнаність гарантує безпеку, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}