Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Як усунути бар’єри для інвестицій

Як усунути бар’єри для інвестицій

Проведення IV Міжнародного інвестиційного форуму «Ялтинські ділові зустрічі» стало дієвим шансом для України зміцнити економічні відносини з членами СНД, визначити нові напрями їх розвитку, а також залучити інвестиції в українську економіку, наголосив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

«Ялтинські ділові зустрічі» — це дуже важливий захід, це майданчик для зміцнення співпраці між країнами СНД. Хочу відзначити, що Ялта, і загалом Крим, — це не тільки місце для відпочинку, а й місце, де здійснюється плідна робота, обмін досвідом і знаннями, робота з вироблення нових ідей», — зазначив Ігор Прасолов.

Він повідомив, що в рамках форуму презентовано низку великих інвестиційних проектів, а також пройшли переговори з міністром економічного розвитку Російської Федерації Олексієм Улюкаєвим. У ході зустрічі сторони відзначили, що нині українсько-російські взаємини в частині економічного співробітництва можна охарактеризувати як стабільні і добросусідські. «У нас співпраця зміцнюється, Росія — номер один серед наших торгових партнерів», — зазначив керівник вітчизняного Мінекономрозвитку.

Також сформульовано головне завдання, яке нині потрібно вирішити в рамках розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Росією, — жодні бар’єри не повинні заважати ні російським інвесторам в Україні, ні українським — у Росії. Ігор Прасолов і Олексій Улюкаєв підкреслили свою готовність сприяти цьому, використовуючи всі доступні механізми міжурядової взаємодії.

«Нам є що обговорити. Було створено комісію з інвестиційного співробітництва та захисту прав інвесторів, у нас уже є конкретні заходи, у нас є що показати російській стороні», — цитує слова Ігоря Прасолова прес-служба Мінекономрозвитку.Як усунути бар’єри для інвестицій, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}