Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Красна шахта вуглевидобутком

Красна шахта вуглевидобутком

У містечку Родинське Донецької області у підземеллі державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» ввели в експлуатацію третю західну лаву, яку закономірно називають унікальною для шахт Донбасу і всієї України. Адже потужність пласта, який тут відпрацьовують, становить понад три метри (середня потужність тутешніх пластів, де працюють гірники, —— 0,8—2,5 метра). Солідними є і запаси вугілля — 840 тисяч тонн палива, а прогнозований добовий видобуток — чотири тисячі тонн.

«Краснолиманська» — один із лідерів вітчизняного вуглевидобутку, а ще залишається єдиним державним вугільним підприємством, яке не отримує дотацій на собівартість продукції. «Колектив шахти у цьому році найпершим серед державних підприємств підняв на-гора перший мільйон тонн вугілля, — зазначив присутній на відповідних урочистостях перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Попович. — А нова високопродуктивна лава, сподіваюся, стане флагманом вугільної галузі і покладе початок тим трудовим рекордам, які ми побачимо на підприємстві у майбутньому».Красна шахта вуглевидобутком, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}