Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Франція оштрафує Google за збір персональних даних?

Франція оштрафує Google за збір персональних даних?

Франція поставила Google ультиматум. Національний регулятор дав американському гіганту три місяці, щоб той узгодив політику обробки персональних даних з французьким законодавством. Торік Google почав об’єднувати інформацію про своїх користувачів з усіх платформ, поміж яких Gmail та YouTube. Компанія пояснила це прагненням удосконалити та персоналізувати послуги.

«Йдеться про суму штрафу. Це має обговорюватися на європейському рівні, адже деякі регулятори мають можливість накласти більші санкції. Важливо посилити тиск на Google. Компанія має діяти прозоро. Лише так вони завоюють довіру користувачів. Проте Європа має об’єднатися та діяти спільно», — пояснила директор Національної комісії з питань інформатики та громадянських свобод у Франції.

Наразі Париж погрожує Google штрафом у 150 тисяч євро, проте подібні справи проти компанії порушили також у Великій Британії, Німеччині, Італії, Іспанії та Нідерландах, відтак сума може зрости.

Німеччина вже стягнула з Google 145 тисяч євро за несанкціонований збір і зберігання адрес електронної пошти, фотографій і паролів з незахищених Wi-Fi-мереж мешканців країни.Франція оштрафує Google за збір персональних даних?, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}