Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Привітання голови РСЗС голові ВССУ А. Солодкову з призначенням

Привітання голови РСЗС голові ВССУ А. Солодкову з призначенням

Шановний Андрію Андрійовичу!Від імені ради суддів загальних судів та від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди призначення на відповідальну посаду Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Рада суддів загальних судів та суддівська спільнота сподіваються, що Ваш прихід до керівництва Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ внесе конструктивність та необхідний прагматизм в організацію роботи як очолюваного Вами суду, так і судів загальної юрисдикції. Переконана, що Ваш попередній досвід роботи на високих посадах, вагомі професійні досягнення, енергія, завзяття, новітні погляди та управлінський талант сприятимуть ефективному вирішенню викликів сучасності задля зміцнення й розбудови системи судів загальної юрисдикції. Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, сприяють подальшому утвердженню засад законності, справедливості у суспільстві та державі. Бажаю Вам міцного здоров'я, життєвої наснаги, сил і енергії для нових звершень у професійній діяльності в ім’я процвітання Незалежної України. З повагоюза дорученням радисуддів загальних судівПривітання голови РСЗС голові ВССУ А. Солодкову з призначенням, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}