Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Анкара припускає, Дамаск заперечує

Анкара припускає, Дамаск заперечує

Сирія відкинула звинувачення в причетності до двох вибухів замінованих автомобілів у прикордонному турецькому місті Рейханли, від яких загинуло щонайменше 46 людей: дві бомби вибухнули в суботу з інтервалом 15 хвилин біля мерії та пошти, де було багато перехожих. А в неділю міністр інформації Омран Зубі сказав на прес-конференції, що його країна не скоювала і ніколи не скоїть такого акту, тому що це суперечить сповідуваним сирійцями цінностям.

Водночас турецька влада висунула дві версії того, що сталося: за однією з них, теракти влаштували сирійські спецслужби, за іншою — курди. Місцева поліція повідомила про арештованих у зв’язку із суботніми нападами у Рейханли, де живуть багато сирійських біженців. Усі підозрювані — турецькі громадяни.

Ніщо не може виправдати терактів. Фото з сайту thenewstribe.com

Міністр закордонних справ країни Ахмет Давутоглу, виступаючи у Берліні, припустив, що вибухи невипадково сталися в час, коли було активізовано дипломатичні зусилля для розв’язання сирійської кризи.

«Можливо, знайдуться ті, хто хоче саботувати мир у Туреччині, але ми цього не дозволимо», — сказав він. «Нікому не варто перевіряти Туреччину на міцність. Наші сили безпеки вживуть усіх необхідних заходів».

Як відомо, Туреччина активно підтримує опозицію в сирійській громадянській війні та критикує уряд президента Башара Асада.

При цьому міністр сказав, що не бачить підстав для екстреного засідання НАТО, членом якого є Туреччина. Така зустріч могла б стати першим кроком залучення Альянсу до реакції на вибухи. Місто Рейханли — ворота для багатьох біженців, які тікають від насильства в Сирії. Як повідомляють місцеві ЗМІ, після вибухів турки, що живуть у місті, нападали на сирійських біженців та на автомобілі із сирійськими номерами.

У свою чергу Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен засудив теракти в турецькому прикордонні, наголосивши, що трагічні події свідчать про цілковиту зневагу до життя пересічних громадян.

Аналізуючи наслідки вибухів, не варто відкидати й версію тиску на турецького прем’єра Реджепа Таїпа Ердогана. Його політика щодо Сирії завжди передбачала підтримку сирійської опозиції, але політик уникав прямого втягнення в конфлікт. Однак після нещодавніх нападів йому буде складно залишатися осторонь громадянської війни в сусідній країні.Анкара припускає, Дамаск заперечує, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}